Ласкаво просимо до найбільшого інтернет-магазину педалей ефектів в Україні PedalSpace!

Незалежно від того, чи ви лише початківець в музичній сфері або ж уже граєте і хочете покращити свій рівень, у PedalSpace ви знайдете все, що потрібно для створення свого унікального і неповторного саунду. Гітарні, басові, вокальні та акустичні педалі ефектів, в компактних, одно-ефектних стомпбоксах чи в мульти-ефектних процесорах з широким вибором налаштувань – ось що таке PedalSpace!

Ми пропонуємо вибір з понад 2000 педалей від більш ніж 190 світових преміум-брендів!

Все більше і більше людей в усьому світі здійснюють покупки в Інтернеті. Тенденції динамічно розвиваються, вимоги продовжують зростати. Ми хочемо все і зразу! Найважливішими аспектами будь-якого бізнесу в Інтернеті, щоб бути успішним, є довіра, швидкість доставки та конкурентні ціни. PedalSpace пропонує все це, а також виняткове обслуговування клієнтів з цілим рядом переваг для нових і лояльних клієнтів.

Наша місія проста: надати можливість вітчизняним музикантам обирати найкращий звук з максимально широкого асортименту, що є на ринку, і бути в курсі всіх новин в світі гітарних педалей. Продаж найкращих продуктів за хорошою ціною, а також задоволення наших клієнтів – це наша мотивація. Ми хочемо, щоб ви отримали максимум за свої гроші при покупці у нас.