Darkglass Hyper Luminal Bass Compressor

Darkglass Hyper Luminal Bass Compressor

Басова педаль - компресор.

Бренд:
Доступність: Ближній склад
Орієнтовний час доставки: 3-7 днів

13 599 грн/ €295

Darkglass Hyper Luminal - аналогово-цифровий компресор для бас-гітари, який працює на основі VCA-сигналу що коригується за допомогою цифрового керування. Дана "суміш" аналогу і цифри дозволяє отримати дуже якісну компресію і унікальне звучання.

Педаль працює в трьох режимах - режим SYM емулює роботу компресора Darkglass Super Symmetry, а два інші, BUS та FET, створені на базі класичних компресорів від студії Darkglass. Щодо "органів керування", то тут вони виконані в чотирьох потенціометрах: "Blend" - змішування чистого і обробленого сигналу, "Time" - баланс між швидкістю атаки і релізу, "Output" - гейн на виході, а "Compression" - рівень компресії. Також є окремий регулятор для налаштування рівня співвідношення компресії (Ratio).

Для наочної видимості роботи компресора, передбачено світлодіодну полосу з 10 елементів, яка демонструє наскільки вибрані налаштування впливають на звук. Цікавою особливістю даної педалі є можливість підключення до комп'ютера за допомогою USB, що дозволить максимально точно налаштувати компресор для правильної роботи.

Відгуки на “Darkglass Hyper Luminal Bass Compressor”

Відгуків поки що немає.

Будьте першим, хто залишив відгук на “Darkglass Hyper Luminal Bass Compressor”