Top
Revv G3 Distortion

Revv G3 Distortion

Гітарна педаль - дісторшн.

Доступність: Ближній склад
Орієнтовний час доставки: 3-7 днів

12 199 грн/ €265

Revv G3 Distortion - педальна версія пурпурного каналу підсилювача Revv Generator, який створює оптимальні умови для жорстких метал-рифів завдяки своєму унікальному і характерному звучанню.

Педаль звучить неймовірно щільно, з великим обхватом і присутністю в залежності від того, як ви встановили регулятори еквалайзера. Регулювання гейну і ефективне трьохпозиційне регулювання тембру дозволяють ідеально налаштовувати звук, а завдяки трьом обраним режимам "агресії", які визначають, з яким підсиленням ви працюєте, ви зможете набрати звук для будь-якого випадку. Одиночні ноти створюють приголомшливий "удар", в той час як рифи звучать чітко. Найкраще те, що ця універсальна педаль добре звучить в будь-якому місці вашої установки - перед підсилювачем, в петлі ефектів, або перед процесором моделювання. Іншими словами, педаль Revv G3 - це універсальне рішення для епічного рок-тону в будь-якому контексті.

Revv G3 - одна з кращих high-gain педалей і навіть якщо ваш стиль не є конкретно хард-роковим, у G3 достатньо універсальності, щоб він міг знайти місце практично на будь-якому педалборді.

Відгуки на “Revv G3 Distortion”

Відгуків поки що немає.

Будьте першим, хто залишив відгук на “Revv G3 Distortion”