-27%
Top
New
Boss RC-505 MK2 Loop Station

Boss RC-505 MK2 Loop Station

Мультиінструментальний процесор - лупер.

Бренд:
Доступність: Ближній склад
Орієнтовний час доставки: 3-7 днів

24 699 грн33 999 грн/ €535€735

Boss RC-505 MK2 Loop Station - це найпопулярніший настільний лупер нового покоління, оснащений універсальним інструментарієм для створення музики безпосередньо під час гри. У RC-505 MK2 реалізовані всі функції оригінального пристрою, а також додано безліч нових, що дозволяють зробити процес створення лупів ще більш простим та творчо насиченим.

Вийдіть на новий рівень гри, використовуючи п'ять стереотреків і чотири незалежні процесори ефектів Input FX і Track FX і продовжуйте йти в цьому напрямку завдяки можливості програмування кнопок, розширеному функціоналу комутації, вдосконаленому управлінню мікшуванням та іншим нововведенням, яких так чекали користувачі в RC-505 MK2. Збільшений хід фейдерів забезпечує більш точне настроювання параметрів, а також відчуття надійнішого контролю, а за допомогою виділених клавіш FX і Track на кожному з треків можна оперативно вносити коригування безпосередньо в момент роботи або виступу.
Удосконалено також операцію скасування результатів виконання останньої операції та повернення до них за рахунок нової функції Mark Back, що дозволяє миттєво відновлювати попередній стан лупа у процесі гри. Була збільшена ємність для зберігання записів та збільшений екран для кращого огляду налаштувань. Також, перероблена вся вхідна секція і RC-505 MK2 був розширений двома входами XLR для мікрофонів, які можна використовувати паралельно, і фантомним живленням, що перемикається. Просто підключіть мікрофон, інструмент або інше джерело звуку, щоб створювати відмінні лупи, міксувати і виявляти нескінченний творчий потенціал за допомогою інтуїтивно зрозумілих елементів управління!

Створений для вільного самовираження на сцені та в студії, новий лупер Boss RC-505 MK2 - це машина мрії бітбоксерів, вокалістів, мультиінструменталістів та інших безстрашних експериментаторів з лупами.

Відгуки на “Boss RC-505 MK2 Loop Station”

Відгуків поки що немає.

Будьте першим, хто залишив відгук на “Boss RC-505 MK2 Loop Station”