EarthQuaker Devices Afterneath V2 Reverb

EarthQuaker Devices Afterneath V2 Reverb

Гітарна педаль - реверб.

Бренд:
Доступність: Немає в наявності
Рейтинг - 5.00 із 5 на основі опитування 1 користувачів
1 відгуки(-ів)

9 199 грн/ €270

EarthQuaker Devices Afterneath - мініатюрна педаль з насправді величним звучанням, створена не просто для звичайного змішування ревера в мікс, а для нових можливостей, які дарує світ реверберації. З цим девайсом ви точно знайдете необхідний звук, адже він відкриває перед користувачем надзвичайно широкі можливості серед яких емуляції різноманітних пустих приміщень і відкритих гірських місцевостей.

Педаль оснащена 6-ма регуляторами, кожен з яких має високу чутливість і навіть найменший поворот будь якого з них, суттєво впливає на загальне звучання. Серед цих ручок є регулятори підмішування обробки до чистого сигналу (іноді так не вистачає трошки сухого сигналу для більшої читабельності і виразності), ручка рівня "відображень", відтінків ділею, тонального забарвлення, розсіювання та довжина хвоста реверу.

Придбавши цей девайс, ви здивуєтесь скільки можливостей приховано в такому мініатюрному пристрої. Своїм унікальним звучанням, Afterneath може надихати на нові ідеї і стати надійним помічником у їх втіленні.

Відгуки на “EarthQuaker Devices Afterneath V2 Reverb”

  1. Оцінка - 5 із 5

    Взяв собі таку педаль. Нереально крутий ембіент-реверб. Крутий тим, що такі можливості налаштування як тут (а саме: затримка ділея, глибина реверберації, тон реверберації, ручка міксу, розсіювання реверберації, насиченість/яскравість реверберації) містить в собі далеко не кожна компактна педаль. Це дає нам можливість дуже тонко і точно знайти потрібне звучання. Якість оформлення, звуку - найвищий рівень. Працює педаль дуже класно, акуратно, без фону, шумів, не бустить і не посаджує звук. Сам тип звучання - глибокі печери, підземні світи, величні стіни Морії, серед яких Гендальф веде Братство кільця в Мордор, кричучи до Балрога: "Ти не пройдеш!!!" (власне, він і зображений на педалі). Одним словом - шикарна педаль, яку я наполегливо рекомендую. Займає четверте місце в списку найкращих реверів авторитетного обзорщика педалей Деніса Кайзера (поступаючись, по суті лише дорожчим ревер-процесорам). Був радий взяти педаль в магазині, приємний консультант і процес співпраці!)

Залишити відгук