-7%
Top
Strymon blueSky Reverberator

Strymon blueSky Reverberator

Гітарна педаль - реверб.

Бренд:
Доступність: Ближній склад
Орієнтовний час доставки: 3-7 днів

14 899 грн15 999 грн/ €345€370

Strymon blueSky має практично всі звуки реверберації, які вам коли-небудь знадобляться для сцени та студії у вигляді гітарної педалі.

Тут ви знайдете 3 основні моделі реверберації: Norm, Mod та Shimmer, які, в свою чергу, можуть працювати в 3-х режимах: Plate, Room і Spring. В результаті ви отримуєте 9 видів реверберації, яких можна коригувати за допомогою ручок: Decay, High i Low Damp, Pre-Delay та Mix, і які дозволяють регулювати змішування ефекту з чистим сигналом. Strymon blueSky дає вам контроль над розміром і тоном реверберації, і навіть з попередньою затримкою: це важливий елемент управління, який ігнорується більшістю педалей реверберації. Blue Sky також має стерео вхід і вихід, так що ви можете використовувати його з іншими стереоефектами для створення величезних об'ємних текстур.

Слова Strymon, "багато годин та безсонних ночей в лабораторіях звукового дизайну Strymon були присвячені розробці складних алгоритмів реверберації, знайдених в blueSky" схожі на правду, адже blueSky став визначним пристроєм, який показав, як насправді мають виглядати гітарні педалі реверберації.

Відгуки на “Strymon blueSky Reverberator”

Відгуків поки що немає.

Будьте першим, хто залишив відгук на “Strymon blueSky Reverberator”