BluGuitar BluBOX Impulse Response Speaker Emulator

BluGuitar BluBOX Impulse Response Speaker Emulator

Гітарна педаль - спікер симулятор.

Бренд:
Доступність: Немає в наявності

11 799 грн/ €255

Не беручи з собою у дорогу улюбленого комбопідсилювача, для коректної роботи педалей або процесорів amp-емуляторів гітари, вам потрібна й імпульсна емуляція кабінету. Саме це і є основною місією даного пристрою. Використовуючи імпульсні відповіді, створені за допомогою запису звучання динаміків класичних кабінетів, BluBOX змоделює ідеально збалансований саунд навіть у самих "жорстких" концертних умовах. Відправляйте свій звук одразу до мікшер за допомогою лінійного виходу або через збалансований XLR-вихід.

Ви можете обирати серед 16-ти віртуальних кабінетів, створених записом імпульсних відповідей найкращих представників цього обладнання: Marshall, Fender, Mesa Boogie та інші. BluBOX - це чудове вирішення популярних проблем на сцені. Максимальна гнучкість у налаштуваннях робить BluBOX затребуваним інструментом як для концертуючих гітаристів, так і для звукоінженерів на студіях.

Все, що ви очікуєте почути від топових кабінетів преміум-класу, ховається в маленькій синій коробочці під назвою BluBOX. З нею ви справді зможете возити свій фірмовий саунд не у фургоні, а просто поклавши заховавши його у своєму педалборді.

Відгуки на “BluGuitar BluBOX Impulse Response Speaker Emulator”

Відгуків поки що немає.

Будьте першим, хто залишив відгук на “BluGuitar BluBOX Impulse Response Speaker Emulator”