-5%
Top
Two Notes Torpedo C.A.B M+ Speaker Simulator

Two Notes Torpedo C.A.B M+ Speaker Simulator

Гітарна педаль - спікер симулятор.

Доступність: Ближній склад
Орієнтовний час доставки: 3-7 днів

9 399 грн9 899 грн/ €295€310

Two Notes Torpedo C.A.B M - найсучасніший спікер-симулятор для музиканта, який хоче записувати та виступати без клопоту з мікрофонами і кабелями. В якості окремого пристрою, прямо з коробки C.A.B M дає вам 32 віртуальних гітарних та басових кабінетів, 8 підсилювачів, 8 мікрофонів і 8 кімнат на вибір. І звучить це все чудово, завдяки 24-бітній / 96 кГц обробці.

Підключайте свій преамп після педалборду безпосередньо до Torpedo C.A.B. M і отримайте ексклюзивне моделювання лампових підсилювачів, де зможете вибрати тип підсилювача, його характеристики і модель лампи. Змусьте ваш преамп звучати так, як він того заслуговує!

Всі параметри під рукою на вашому настільному комп'ютері з Torpedo Remote, або на будь-якому планшеті з Torpedo Wireless Remote, а новий OLED-екран надає розширені можливості навігації для редагування будь-яких параметрів прямо з педалі.

Якщо ви шукаєте ефективний спосіб створити портативну гітарну установку без підсилювача, - то Torpedo C.A.B. M саме те, що вам треба, забезпечуючи найкращі результати.

Відгуки на “Two Notes Torpedo C.A.B M+ Speaker Simulator”

Відгуків поки що немає.

Будьте першим, хто залишив відгук на “Two Notes Torpedo C.A.B M+ Speaker Simulator”