Top
Boss SY-1 Synthesizer

Boss SY-1 Synthesizer

Гітарна педаль - синтезатор.

Бренд:
Доступність: Ближній склад
Орієнтовний час доставки: 3-7 днів

10 499 грн/ €235

Відкрийте для себе нові темброві можливості свого інструменту за допомогою педалі-синтезатора Boss SY-1. Пристрій вдало відтворює звучання класичних синтезаторів, органів, електронних басів, струнних, духових та маси інших інструментів. Все залежить від того, яке значення ви задасте двом крайнім ручкам "Type" i "Variation". Саме вони дають можливість обирати між 121 унікальними тембрами, які в подальшому ще можна коригувати та налаштовувати під себе з можливістю визначати баланс між обробленим та чистим сигналом.

Не зважаючи на компактний, класичний для фірми Boss, форм фактор, пристрій вражає неймовірно якісним та прозорим звучанням, яке не соромно показати, як на концертах, так і в серйозних студіях. Окрім того, цей синій бокс дуже легко вписується в будь-який педалборд, адже розробники потурбувались про наявність двох додаткових входів і виходів.

У світі нових музикальних тенденцій життєво-необхідно завжди бути "на плаву" та не переставати вражати та захоплювати слухача новим та цікавим звучанням. І в цьому вам як ніщо інше може допомогти Boss SY-1.

Відгуки на “Boss SY-1 Synthesizer”

Відгуків поки що немає.

Будьте першим, хто залишив відгук на “Boss SY-1 Synthesizer”