-1%
Meris Enzo Multi-Voice Synthesizer

Meris Enzo Multi-Voice Synthesizer

Гітарна педаль - синтезатор.

Бренд:
Доступність: Ближній склад
Орієнтовний час доставки: 3-7 днів

17 599 грн17 799 грн/ €380€385

Підключивши даний пристрій до свого інструменту, ви моментально перетворюєте його у справжній повноцінний синтезатор! Meris Enzo максимально гнучкий в налаштуваннях і вміє формувати масу різноманітних синтезаторних тембрів. І робить він це за тим самим принципом як і класичні клавішні синтезатори. 

Користувачу доступні налаштування всіх фільтрів, форм хвилі, модуляцій, частоти зрізу, резонансів та багато іншого. Також пристрій оснащений якісним октавером, пітч-шифтером та ефектом стерео-ділей. Серед "жирних" плюсів даної педалі слід виділити її трекінг. Meris Enzo ідеально розпізнає все що ви граєте і тратить на це буквально декілька мілісекунд, які абсолютно не відчуваються людським вухом. І це при тому, що ви можете грати не лише прості партії в яких одночасно не звучать декілька нот, а цілі акорди або арпеджио. Жодних затримок, жодних помилок при складних обробках в реальному часі.

Meris Enzo можна впевнено назвати справжнім повноцінним синтезатором, а не емулятором синтезатора, як більшість подібних педалей на ринку.

Відгуки на “Meris Enzo Multi-Voice Synthesizer”

Відгуків поки що немає.

Будьте першим, хто залишив відгук на “Meris Enzo Multi-Voice Synthesizer”