-11%
Top
Hotone Ampero Multi-Effects Processor

Hotone Ampero Multi-Effects Processor

Гітарний процесор ефектів.

Бренд:
Доступність: Ближній склад
Орієнтовний час доставки: 3-7 днів

15 699 грн17 599 грн/ €340€380

Hotone Multi-FX Ampero - мультипроцесор ефектів преміум-класу для гітари, акустичної гітари, бас-гітари або клавішних. Цей монстр працює на базі передових технологій обробки звуку CDCM HD, що розшифровується як Comprehensive Dynamic Circuit Modeling High Definition та FIRE (Field Impulse Response Enhancement).

Процесор в силах обробляти до 9 модулів ефектів одночасно, які формуються користувачем з гігантської бібліотеки в 244 обробок, серед яких, 64 моделі підсилювачів, 60 моделей кабінетів та 120 педалей ефектів на будь який смак. Це повноцінний міні-рек у вас під ногами! Ampero надзвичайно гнучкий в налаштуваннях, адже в ньому враховані всі нюанси якісного звучання включно з налаштуваннями віртуальних мікрофонів та різноманітних фільтрів.

На десерт ви отримуєте сотню драм-патчів, лупер з можливістю запису фрази до 120 секунд та можливістю використання девайсу в якості аудіоінтерфейсу для ПК. І керувати цим всім дуже комфортно, адже всі основні налаштування можна здійснювати за допомогою повноцінного сенсорного дисплея.

Відгуки на “Hotone Ampero Multi-Effects Processor”

Відгуків поки що немає.

Будьте першим, хто залишив відгук на “Hotone Ampero Multi-Effects Processor”