-7%
Top
Hotone Ampero One Multi-Effects Processor

Hotone Ampero One Multi-Effects Processor

Гітарний процесор ефектів.

Бренд:
Доступність: Ближній склад
Орієнтовний час доставки: 3-7 днів

7 999 грн8 599 грн/ €250€270

Hotone представили свій новий гітарний процесор з лінійки Ampero, ще більш компактніший і дешевший за свого попередника Ampero MP-100 - Ampero MP-80 One.

Hotone Ampero MP-100 дуже популярний в своєму сегменті гітарний процесор, який при компактних розмірах та меншій вазі володіє дуже широким асортиментом ефектів, як для електрогітари, так і для акустичної гітари, бас-гітари і навіть для клавішних, з можливістю завантаження IR імпульсів гітарних кабінетів, лупером і драм-машиною на борту. Новий Ampero MP-80 One володіє тим же арсеналом функцій, а саме, в ньому ви знайдете 242 ефекти, 64 amp-симуляцій та 60 cab-симуляцій, 100 ритм-паттернів драм-машини та 100 секундний лупер в моно / 50 сек в стерео режимах. І це все в компактніших розмірах. Різниця між цими двома процесорами полягає лише в відсутності одного футсвіча, і довелось пожертвувати трьома потенціометрами налаштувань. З комутаційної панелі зникли балансні XLR та MIDI-гніздо, але залишили педаль експресії. Керування пристроєм таке ж дуже просте та інтуїтивне завдяки великому тач-дисплею.

Загалом, інженери та дизайнери Hotone відмінно впоралися із поставленим завданням, грамотно і зручно вмістити все те, що полюбили користувачі в Ampero MP-100 в компактніший корпус, без втрати кількості своїх високоякісних алгоритмів ефектів та можливостей.

Відгуки на “Hotone Ampero One Multi-Effects Processor”

Відгуків поки що немає.

Будьте першим, хто залишив відгук на “Hotone Ampero One Multi-Effects Processor”