-3%
Top
Line 6 HX Stomp Multi-Effects Processor

Line 6 HX Stomp Multi-Effects Processor

Гітарний процесор ефектів.

Бренд:
Доступність: Ближній склад
Орієнтовний час доставки: 3-7 днів

27 999 грн28 899 грн/ €605€625

Line 6 HX Stomp - висококласний процесор ефектів для гітари або баса, який працює на базі передової технології від Line 6 під назвою HX Modeling.

Цей малюк оснащений всім необхідним для комфортної роботи на сцені, вдома, на репетиціях і навіть при записі на студії. Під "капотом" HX Stomp приховано більше 300 ефектів та емуляцій моделей підсилювачів та кабінетів, з яких ви можете створювати індивідуальні ланцюжки та послідовності і зберігати їх персональними пресетами. Кожна з цих цифрових обробок виконана по вищих стандартах якості компанії Line 6. Така ж система присутня у флагманському Helix - "старшому браті" даного процесора.

Девайс підтримує можливість завантаження IR імпульсів кабінетів і те, що керувати цією всією магією можна через офіційний софт за допомогою ПК, робить роботу з пристроєм максимально комфортною.

Окрім всього іншого HX Stomp оснащено петлевими входами і виходами для комфортної роботи з додатковими педалями, фразовим лупером, виходами для футсвічів і педалей експресії та можливістю використання як багатоканального USB-аудіоінтерфейсу.

Відгуки на “Line 6 HX Stomp Multi-Effects Processor”

Відгуків поки що немає.

Будьте першим, хто залишив відгук на “Line 6 HX Stomp Multi-Effects Processor”