-5%
Top
Heet Sound EBow Plus MK2

Heet Sound EBow Plus MK2

Електронний смичок.

Бренд:
Доступність: В наявності
Орієнтовний час доставки: 1-3 дні

5 499 грн5 799 грн/ €120€125

Категорії:

Електронний смичок EBow - унікальний гітарний аксесуар. Це не просто ефект, як багато інших аксесуарів на ринку, - EBow працює інакше: він створює енергетичне поле, в якому вібрує струна. Нескінченний сустейн. Але це тільки початок - розташувавши EBow прямо над звукознімач, ми багаторазово збільшуємо гучність, отримуючи при цьому яскравий пробивний звук дуже потужних датчиків. Віддаляючи смичок від звукознімача, отримуємо м'яке звучання напівакустичної електрогітари. Звуки, які ви відкриєте під час експериментів з EBow, точно вас вразять. І що найважливіше, у кожного музиканта EBow звучить по-своєму, індивідуально, не схоже на інших.

Таким чином, гітара виробляє характерний звук, який неможливо отримати жодними іншими техніками гри: неймовірна чутливість дозволяє отримувати різні варіації – імітація духових, струнних інструментів, і інші унікальні звуки. Приголомшливі арпеджіо, вражаючі соло – звучання залежить тільки від Вашої уяви.

Смичок працює від 9-вольтової батарейки, EBow береться замість медіатора, і одразу ж занурює вас із головою у чарівний світ звуків. Пристрій вперше був представлений публіці в 1976 році, з тих пір можливості Ebow оцінили такі всесвітньо визнані виконавці, як Елтон Джон, Філ Коллінз, Девід Боуї, музиканти гуртів Queen, U2, Van Halen, Blue Oyster Cult, Red Hot Chili Peppers, Depeche Mode та ін.

Відгуки на “Heet Sound EBow Plus MK2”

Відгуків поки що немає.

Будьте першим, хто залишив відгук на “Heet Sound EBow Plus MK2”