Top
Boss RC-505 Loop Station

Boss RC-505 Loop Station

Мультиінструментальний процесор - лупер.

Бренд:
Доступність: Немає в наявності
Рейтинг - 5.00 із 5 на основі опитування 3 користувачів
3 відгуки(-ів)

29 999 грн/ €675

Boss RC-505 Loop Station - це підручна луп-станція для всіх типів музикантів призначена для живого виконання. Будь ви клубним виконавцем, співаком, клавішником або бітбоксером, RC-505 - саме те, що вам потрібно для реалізації вашого творчого потенціалу.

П'ять одночасних стереофонических доріжок з виділеними елементами керування і незалежними фейдерами гучності, включно з незалежним режимом відтворення і настройки синхронізації темпу, що дозволяють гнучко поєднувати поведінку доріжок, з розширеними параметрами виконання, дозволять досягнути вам нового рівня творчості. Для зберігання ваших треків та іншої інформації в пам'яті передбачено 99 ланок. Найбільш часто використовувані настройки можна зберегти в призначений для користувача набір (User Set), який може бути оперативно завантажений для переконфігурації фразової пам'яті - навіть в самий розпал виступу. Ідеальний біт для запису лупів забезпечується за рахунок 85 різних ритмів, де передбачені навіть непарні розміри для створення більш цікавих ритмічних малюнків.

Якщо ви шукаєте луп-станцію, яка зробить ваші виступи видатними, то Boss RC-505 Loop Station саме те, що вам треба.

Відгуки на “Boss RC-505 Loop Station”

  1. Оцінка - 5 із 5

    Замовила подарунок чоловіку. Магазин сказав чекати біля двох тижнів, адже лупер був на дальньому складі в Европі. Але через пару днів, мені сказали, що скоро лупер буде в них) чекала 7 днів і це з доставкою в моє місто! Цей весь час мене тримали в курсі! Я перепитувала багато нюансів, адже зовсім не розбираюсь в електронних інструментах.Я рекомендую цей магазин!!! Ціна, як на закордонних сайтах, а я ще і на знижку попала! Дуже дякую! Надіюсь, що будемо замовляти далі.
  2. Оцінка - 5 із 5

    Прекрасный магазин, товаром очень доволен! Советую!)
  3. Оцінка - 5 із 5

    Прекрасный инструмент! Советую всем покупать именно в этом магазине

Залишити відгук