Horizon Devices Apex Preamp Overdrive

Horizon Devices Apex Preamp Overdrive

Гітарна педаль - преамп / овердрайв.

Бренд:
Доступність: Ближній склад
Орієнтовний час доставки: 3-7 днів

19 999 грн/ €450

Horizon Devices Apex Preamp - гітарний преамп і овердрайв з можливістю надзвичайно гнучкого налаштування звучання.

Apex Pream поєднує в собі декілька "маст-хев" інструментів для метал-гітаристів. Почнімо з того, що насамперед це преамп, який з нуля формує звук вашого інструменту. Всього лише після цього етапу ви вже зможете вийти з незручної ситуації, коли на майданчику відсутній пристойний підсилювач. Далі ваш сигнал потрапляє в обробку насиченим перегрузом, який більшою мірою є овердрайвом, але легко піддається до більш "зліших" налаштувань.

Перегруз - це завжди сильне навантаження на сигнал, яке часто приводить до фонових шумів, що особливо відчутно в паузах і перервах між партіями. Розробники потурбувались про цей неприємний нюанс і додали регулятор "Gate", яким ви легко зможете встановити порогову величину сигналу, який виходитиме в підсилювач.

І на десерт, з Apex Pream ви отримуєте повноцінний симулятор кабінету, що робить з даного девайсу просто універсального солдата в будь яких музичних баталіях. З такою функцією ви легко зможете вмикатись напряму в мікшерний пульт, аудіоінтерфейс або навіть в підсилювач для навушників.

Відгуки на “Horizon Devices Apex Preamp Overdrive”

Відгуків поки що немає.

Будьте першим, хто залишив відгук на “Horizon Devices Apex Preamp Overdrive”