Top
Horizon Devices Precision Drive Overdrive

Horizon Devices Precision Drive Overdrive

Гітарна педаль - овердрайв.

Бренд:
Доступність: Ближній склад
Орієнтовний час доставки: 3-7 днів
Рейтинг - 5.00 із 5 на основі опитування 1 користувачів
1 відгуки(-ів)

12 199 грн/ €265

Horizon Devices Precision Drive - гітарний овердрайв, який змушує ваш інструмент по-справжньому домінувати у загальному міксі.

Даний девайс є розробкою американської компанії Horizon Devices сумісно з Misha Mansoor (гітаристом гурту "Periphery"). Якщо ну дуууже "грубо", то Precision Drive - це класичний тюб скрімер, але оновлений, прокачаний до максимуму і повністю адаптований під сучасні реалії метал-музики. 

Основне призначення педалі - розігрів дісторшн-каналу підсилювача, але й використання її як самостійної одиниці теж має повноцінне право на існування (все залежить від ваших потреб). Цікава вона тим, що на відміну від своїх аналогів, вона має набагато більший запас гейну. Додати "потужності" ви можете завдяки двом потенціометрам, які відповідають за гейн. Тобто коли ручка "Drive" уже на максимумі, у вас завжди в запасі є ручка "Attack".

Також розробники попіклувались про побічні ефекти які виникають на великій гучності і додали регулятор "Gate", який контролює динамічний поріг вихідного сигналу.

Precision Drive виділить ваш інструмент навіть в супер-насиченому міксі, тому якщо ви шукаєте злий і безкомпромісний перегруз, то цей пристрій точно для вас.

Відгуки на “Horizon Devices Precision Drive Overdrive”

  1. Оцінка - 5 із 5

    Отличная педаль, особенно если не использовать Gain =) Гейт достаточно шустрый, но заметил такой момент - если использовать не дорогой блок питания например ZOOM то гейт срабатывает медленнее, на батарейке все взлетает, жаль только, что приходится раскручивать педаль каждый раз когда меняешь крону =)

Залишити відгук